KONST / Litografier / Färglitografi 12432179
nr 1243 2179
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. HC-upplaga, signerad. Motivet: 40x31
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:37:08
24/3 14:50:24
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist